LITTLE HUSARIA

Hodowla Psów

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia strony naszej hodowli Little Husaria (FCI), gdzie znajdziesz więcej informacji o naszej pasji do psów!

Hodowla psów - Little Husaria (FCI)

Poznaj naszą hodowlę!

Nasze serca zapełnia pasja oraz miłość do psów. W 2014 roku, razem z mężem, staliśmy się opiekunami naszego pierwszego psa rasy Chihuahua.

Ta wspólna przygoda sprawiła, że postanowiliśmy zarejestrować hodowlę tej rasy pod nazwą Little Husaria (FCI), która funkcjonuje do dziś. Nazwa hodowli jest wyjątkowa, ponieważ chcieliśmy oddać charakter tej urokliwej rasy. Pomimo ich małych rozmiarów, Chihuahua jest pełna odwagi i pewności siebie. Psy są dla nas nie tylko pasją, ale także centralnym punktem naszego życia.

Chihuahua - Wyjątkowa rasa!

Poznaj rasę Chihuahau!

Rasa Chihuahua to prawdziwy skarb wśród psów. Te małe, urocze psiaki są pełne osobowości i oddania swoim opiekunom. Zachęcamy do kliknięcia w naszą specjalną podstronę, gdzie znajdziecie więcej informacji na temat rasy Chihuahua!

Skontaktuj się z nami!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, potrzebujesz pomocy lub chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszej hodowli psów - Little Husaria (FCI), skontaktuj się z nami!

Rezerwacja szczeniąt​

Zapoznaj się z procesem rezerwacji!

Przejdź do zakładki „Rezerwacja”, gdzie znajdziesz wszystkie szczegóły na ten temat. W razie pytań służymy pomocą. Kliknij poniższy przycisk, aby zostać przeniesionym na podstronę poświęconą temu tematowi.

Szczenięta Little Husaria (FCI).

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszymi uroczymi szczeniętami! Nasza oferta jest zawsze aktualna, więc aby dowiedzieć się więcej o naszych obecnie dostępnych szczeniętach, zachęcamy do odwiedzenia zakładki poprzez kliknięcie przycisku poniżej!

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hotelowi dla zwierząt oraz fotografii!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

© 2023 Little Husaria

Scroll to Top