O Nas

HODOWLA LITTLE HUSARIA

„Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Poznaj naszą hodowlę!

Łączy nas miłość do czworonogów.

Nasze serca zapełnia pasja oraz miłość do psów. W 2014 roku, razem z mężem, staliśmy się opiekunami naszego pierwszego psa rasy Chihuahua.

Ta wspólna przygoda sprawiła, że postanowiliśmy zarejestrować hodowlę tej rasy pod nazwą Little Husaria (FCI), która funkcjonuje do dziś. Nazwa hodowli jest wyjątkowa, ponieważ chcieliśmy oddać charakter tej urokliwej rasy. Pomimo ich małych rozmiarów, Chihuahua jest pełna odwagi i pewności siebie. Psy są dla nas nie tylko pasją, ale także centralnym punktem naszego życia.

Wiedza i doświadczenie

Rozwijamy się dla dobra psów.

Przez lata zdobyliśmy ogromną wiedzę i doświadczenie związaną z psami. Jesteśmy pełni pasji i zaangażowania w to, co robimy. Ukończyłam różnorodne kursy z zakresu psiej komunikacji, psychologii i pracy z psami o trudnym zachowaniu, takimi jak te, które mają problemy z lękiem, nieśmiałością, agresją czy reaktywnością.

Dodatkowo, posiadam szkolenia z dziedziny rozrodu, genetyki oraz pielęgnacji, które są niezwykle istotne dla naszej pracy. Naszym głównym celem jest nie tylko opieka nad psami, ale również doskonalenie rasy.

Szczęśliwe psy - nasza priorytetowa troska.

Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym psom szczęśliwego i radosnego życia. Dostarczamy im opiekę, szacunek i traktujemy jako pełnoprawnych członków naszej rodziny. Utrzymujemy regularny kontakt z rodzinami, które adoptują nasze szczenięta, służąc im radą i pomocą w razie potrzeby.

Dzięki temu nawiązaliśmy wiele cennych przyjaźni, które trwają do dziś. Chihuahua z przydomkiem Little Husaria zamieszkują teraz na całym świecie, włączając w to takie kraje jak Austria, Finlandia, Niemcy, Francja, Szwecja i Wielka Brytania.

Little Husaria (FCI)

Uznane zaufanie w środowisku.

Z dumą informujemy, że jesteśmy członkami Związku Kynologicznego w Polsce, największej kynologicznej organizacji w kraju, co jednocześnie wiąże się z przynależnością do międzynarodowej federacji FCI (Fédération Cynologique Internationale).

Ta prestiżowa przynależność stanowi potwierdzenie naszych wysokich standardów i zaangażowania w hodowlę psów. Jako członkowie tej organizacji, czerpiemy z niej nie tylko wsparcie, ale również zdobywamy uznanie w środowisku kynologicznym.

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hotelowi dla zwierząt oraz fotografii!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

© 2023 Little Husaria

Scroll to Top