Rezerwacja

HODOWLA LITTLE HUSARIA

Wszelkie informacje dotyczące rezerwacji

Zapoznaj się z dokładnymi szczegółami rezerwacji.

Nasza hodowla i cel

Naszym marzeniem jest, aby szczenięta z naszej hodowli znalazły kochających, odpowiedzialnych właścicieli. Szczenięta są wychowywane w domu, w kontakcie z ludźmi i innymi psami. Dzięki temu nie są izolowane, co sprawia, że są doskonale socjalizowane, odważne, szczęśliwe, kochane i zadbane - wszystko po to, żeby każdy przyszły właściciel naszego malucha mógł cieszyć się wspaniałym przyjacielem. Istotne są dla nas nie tylko ich charakter, ale również zdrowie i eksterier. Szczenięta z naszej hodowli pochodzą z przemyślanych skojarzeń, które mają na celu udoskonalenie cech, na których nam najbardziej zależy.

Kontakt i rezerwacja

Jeśli zamierzacie kupić u nas szczeniaka, zapraszamy do kontaktu - rozmowy telefonicznej lub mailowej. Chcemy w miarę możliwości poznać osoby, do których mają trafić nasze szczenięta. Podstawą rezerwacji szczenięcia jest wpłata zadatku w wysokości 30% ustalonej ceny. Numer konta i dane do przelewu wysyłamy pocztą elektroniczną lub podajemy przez telefon. Rezerwacja następuje w momencie zaksięgowania transakcji na naszym koncie bankowym. Resztę uzgodnionej kwoty nabywca płaci osobiście przy odbiorze szczeniaka. Opłata rezerwacyjna jest udokumentowana potwierdzeniem przelewu.

Ważne informacje dla nabywcy

UWAGA! ZADATEK NIE PODLEGA ZWROTOWI! PROSIMY O PRZEMYŚLANE DECYZJE! Jedynie w przypadkach losowych, wynikłych nie z winy hodowcy, zadatek zostaje zwrócony w całości. Poprzez wpłatę zadatku chronimy Państwa i psa przed pomyłkami.

Przygotowanie dla nabywcy

Nabywca otrzymuje wraz ze szczeniakiem:

Bezpieczny wybór: Szczenięta rasowe z potwierdzonym pochodzeniem

Zakup psa rasowego daje gwarancję, że posiada cechy typowe dla rasy. Wszystkie nasze szczenięta posiadają udokumentowane pochodzenie.

Nasze zasady hodowli

Nie sprzedajemy naszych szczeniąt do pseudohodowli i innych stowarzyszeń, które nie należą do (FCI).

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hotelowi dla zwierząt oraz fotografii!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

© 2023 Little Husaria

Scroll to Top