LITTLE HUSARIA

Hotel Dla Zwierząt

Nasz hotel dla zwierząt to idealne miejsce dla Twojego pupila! Zapewniamy najlepsze warunki pobytu oraz troskliwą opiekę podczas Twojej nieobecności.

Hotel Dla Zwierząt - Little Husaria

Idealne miejsce dla Twojego pupila!

Little Husaria to idealne miejsce dla Twojego pupila! Nasz hotel dla zwierząt zapewnia najlepsze warunki pobytu i troskliwą opiekę, gdy Ty nie możesz być z nim. Zapewniamy dostęp do odpowiedniej ilości ruchu, odpoczynku, wody oraz pożywienia dla Twojego pupila.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług, prosimy o kontakt. Chętnie Ci pomożemy i udzielimy wszelkich informacji. A jeśli chcesz zarezerwować pobyt dla swojego zwierzaka, zapraszamy do skorzystania z naszych usług już dziś!

Z miłości do psów - nasza pasja, doświadczenie i wiedza

Pasja oraz miłość do psów...​

W 2014 wraz z mężem zostaliśmy opiekunami naszego pierwszego, wspólnego psa Chihuahua. Rok później zarejestrowaliśmy hodowlę tej rasy pod przydomkiem Little Husaria FCI, która działa po dzień dzisiejszy.

I tak to się wszystko zaczęło… Psy to nasza pasja i wokół nich toczy się całe nasze życie. Przez te wszystkie lata zbierałam doświadczenie oraz wiedzę na temat psów. Skończyłam kurs psiej komunikacji, psychologii oraz kursy jak pracować z psami problematycznymi (pies lękliwy, nieśmiały, agresywny, reaktywny). Posiadam także szkolenia z zakresu rozrodu, genetyki oraz groomingu.

Hotel dla zwierząt

Prowadzimy mały, kameralny hotel dla zwierząt gdzie najważniejszy jest pies i jego potrzeby. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zmiana otoczenia oraz brak właścicieli nie są dla zwierzaka łatwym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt u nas był przyjemnością dla naszych podopiecznych.

Jesteśmy dumni z naszego indywidualnego podejścia do każdego zwierzaka i z dbałości o ich potrzeby. Nasza misja to zapewnienie naszym gościom jak najlepszych warunków pobytu, aby mogły poczuć się jak w domu i wrócić do swoich właścicieli wypoczęte i zadowolone.

Zarezerwuj miejsce pobytu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z usług hotelu dla zwierząt Little Husaria. Daj nam szansę zadbać o Twojego pupila, a my zagwarantujemy mu wspaniały pobyt pełen miłości, zabawy oraz profesjonalnej opieki.

Zapoznaj się z ofertą oraz cennikiem

Poznaj szczegóły naszej oferty!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą pobytu dla Twojego pupila. W naszej ofercie znajdziecie wiele możliwości, aby wybrać najlepszą opcję dla swojego pupila. Oferujemy również szereg usług dodatkowych, które zapewnią komfort i wygodę podczas urlopu Twojego pupila.

Aby poznać pełen zakres usług wraz z cenami, zapraszamy do zakładki „Cennik”. Znajdziecie tam szczegółowe informacje, które pomogą dokładnie zaplanować pobyt Państwa pupila w naszym hotelu dla zwierząt.

Zanim nas odwiedzisz...​

Przed przybyciem warto poznać kilka kluczowych informacji

Jeśli planujesz przyjazd ze swoim pupilem do naszego hotelu dla zwierząt, warto wcześniej zapoznać się z kilkoma ważnymi informacjami, które pomogą Ci przygotować Twojego pupila do pobytu u nas.

Wiele szczegółowych porad i wskazówek znajduje się w zakładce „Informacje”, do której można przejść klikając na poniższy przycisk.

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hodowli psów i fotografii zwierząt!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

Scroll to Top