Ważne Informacje

HOTEL LITTLE HUSARIA​

Zanim nas odwiedzisz...

Planujesz wakacje dla swojego zwierzaka? Oto informacje, które warto poznać przed przyjazdem do naszego hotelu!

Co zabrać?

W dniu przyjęcia pupil powinien być zaopatrzony w karmę (opcja bez wyżywienia), obrożę/szelki, smycz, kocyk o zapachu domu (nie prany), leki (jeśli musi je przyjmować), książeczkę zdrowia lub paszport.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Pupil powinien posiadać komplet szczepień oraz aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Zwierzę przebywające w hotelu powinno być odrobaczone i zabezpieczone preparatem przeciwko pasożytom zewnętrznym takim jak pchły i kleszcze.

Doba hotelowa

Doba hotelowa liczona jest od momentu przyjazdu do hotelu, do tej samej godziny dnia następnego. Odebranie zwierzęcia więcej niż 2h od umówionej godziny skutkuje dodatkową opłatą za kolejną dobę. Uprzejmie prosimy o zachowanie punktualności.

Szczegóły płatności

Rozliczenie za pobyt wynosi 30% kwoty wpłaconej w dniu rezerwacji. Pozostała część kwoty za pobyt pupila pobierana jest w dniu jego powierzenia i podpisania umowy.

Transport zwierząt

Istnieje możliwość transportu do i z hotelu, ale usługa ta musi zostać uzgodniona wcześniej. Usługa jest płatna i kosztuje 2 zł za każdy przejechany kilometr.

Opieka weterynaryjna

W razie potrzeby zapewniamy opiekę weterynaryjną (50 zł transport + koszt wizyty weterynaryjnej). Po wcześniejszym uzgodnieniu z właścicielem.

Kiedy odmawiamy przyjęcia psa do hotelu?

Odmawiamy przyjęcia psa do hotelu w sytuacjach, gdy jest on agresywny w stosunku do ludzi lub innych psów, gdy ma silny lęk separacyjny lub gdy okazuje się chory lub jest w złej kondycji.

Wypełnij ankietę!

Przed przyjazdem pupila prosimy o wypełnienie prostej ankiety, która pozwoli lepiej poznać naszego nowego podopiecznego.

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hodowli psów i fotografii zwierząt!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

Scroll to Top