O Nas

HOTEL LITTLE HUSARIA

„Wybierz pracę, którą kochasz i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu”.

Połączyła nas pasja oraz miłość do psów...

W 2014 wraz z mężem zostaliśmy opiekunami naszego pierwszego, wspólnego psa Chihuahua. Rok później zarejestrowaliśmy hodowlę tej rasy pod przydomkiem Little Husaria FCI, która działa po dzień dzisiejszy.

I tak to się wszystko zaczęło…

Psy to nasza pasja i wokół nich toczy się całe nasze życie. Przez te wszystkie lata zbierałam doświadczenie oraz wiedzę na temat psów. Skończyłam kurs psiej komunikacji, psychologii oraz kursy jak pracować z psami problematycznymi (pies lękliwy, nieśmiały, agresywny, reaktywny). Posiadam także szkolenia z zakresu rozrodu, genetyki oraz groomingu.

Certyfikaty i kursy

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o moim doświadczeniu, koniecznie zobacz moje ukończone kursy oraz zdobyte certyfikaty.

Hotel dla zwierząt

Prowadzimy mały, kameralny hotel dla zwierząt gdzie najważniejszy jest pies i jego potrzeby. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że zmiana otoczenia oraz brak właścicieli nie są dla zwierzaka łatwym doświadczeniem. Dokładamy wszelkich starań, by pobyt u nas był przyjemnością dla naszych podopiecznych.

Indywidualne podejście

Każdego psa traktujemy indywidualnie. Oferujemy w zależności od preferencji odpowiednią dawkę pieszczot, długie spacery, zabawy z innymi psami lub spokój, jeśli piesek tego potrzebuje. Dostarczymy niezapomnianych doświadczeń psiakom, które mieszkają w blokach, poprzez zabawy na świeżym powietrzu.

Bezpieczny pobyt

Posiadamy dwa komfortowe, całoroczne pawilony mieszkalne (ogrzewane i klimatyzowane) oraz bezpieczne wybiegi dla psów. Duży ogród jest w całości dostępny dla naszych gości. Teren jest monitorowany całodobowo, a o bezpieczeństwo naszych podopiecznych dba 10 kamer. Hotel jest w całości zaprojektowany przez nas z myślą o zapewnieniu komfortu i bezpieczeństwa w oparciu o wieloletnie doświadczenie hodowlane. Ogrodzenie terenu jest pełne, bezpieczne i intymne.

Usługi dodatkowe

Na życzenie klienta jest możliwość skorzystania z usług dodatkowych (usługi kosmetyczne, kąpiel psa oraz sesja zdjęciowa). W razie konieczności korzystamy z opieki przychodni weterynaryjnej, z którą współpracujemy z powodzeniem od lat w naszej hodowli.

Wygodna lokalizacja

Hotel mieści się w miejscowości Kopanka położonej blisko Bielańsko-Tynieckiego Parku krajobrazowego oraz nadwiślanych ścieżek pieszo rowerowych. Idealne, urokliwe miejsca na spacery. Atutem Naszego Hotelu jest także szybki i dogodny dojazd. Jesteśmy blisko autostrady A4, drogi krajowej 44, drogi krajowej Zakopianki. Jesteśmy zaledwie 5 km od Krakowa!

Odwiedź nasze inne strony!

Odkryj nasze strony poświęcone hodowli psów i fotografii zwierząt!

Dane kontaktowe

Znajdź nas!

Scroll to Top